a Vica blogja

Ha tudod, tudod; ha nem tudod, úgyis mindegy :)

A gépek lázadása :D

Pár hete az elektronikus eszközök nem akarnak egyetérteni velem, bazirossz kisugárzásom lehet 😀 – ezt vehetném akár valami jelnek is,

Tovább..

Boldogszülinap :)

Fájdalmas egy kicsit elfogadni, hogy a változás azzal is jár, hogy el kell engedni régi dolgokat, hogy legyen helye újaknak,

Tovább..
Nincs több.