a Vica blogja

Ha tudod, tudod; ha nem tudod, úgyis mindegy :)

A gépek lázadása :D

Pár hete az elektronikus eszközök nem akarnak egyetérteni velem, bazirossz kisugárzásom lehet 😀 – ezt vehetném akár valami jelnek is, hogy szünetet kéne tartanom és másféle töltődési formát választani esetleg.. azt is most vettem csak észre, hogy véletlenül kitettem két tavaly elkezdett posztot – fogalmam sincs, hogyan 😀 (igen, csomó-csomó írás marad posztolatlanul)

Tök érdekes, azt figyeltem meg, hogy ahogy a kételkedés elkezdett bennem növekedni, a bennem lévő szeretet úgy vált egyre elérhetetlenebbé. Márpedig az a mozgatórugóm – na nem a kételkedés, hanem a szeretet. Nem tetszik ez az állapot. Nemjó érzés. Mintha nem is önmagam lennék. De a napokban már párszor 1-1 pillanatra sikerült visszatalálni magamhoz, és talán az önmegtartóztatásból sikerül annyi önbizalmat meríteni, hogy visszarugdoshassam magam a helyemre, mert ha én nem vagyok a helyemen, akkor ki lesz?.. muszáj a fókuszomat és a lendületemet (na nem azt!! maradunk a lovon!) visszanyerni ASAP, csomó munka vár rám!

Éppen ezért ma teljesen mással fogok foglalkozni. Pont olyasmivel, amiből rengeteg szeretetet fogok nyerni.

// bakker.. nanem. biztos nem. ésb+ de! basszus, TÉNYLEG azért vagyok ma ott, ahol vagyok, mert.. jó nem pont azért és úgy, ahogy gondolnád, de.. bakker..  jóvan, majd ha ezt is túlgondoltam, írok róla.