Tuti hagyni kéne legalább egy napot ülepedni az átélteket, még a végén megint túl hamar mondok véleményt, de szerintem ez jó móka volt 🙂 na nem azt mondom, hogy mostantól aztán a hasonló rendezvények elkötelezett híve leszek és ott akarok lenni mindenhol is, de bazijó tapasztalat volt ez. És akkor érted, aszongya “majd kitalálok valamit, hogy háláljam meg” 😀 túl fáradt voltam, hogy érdemben reagáljak, de bakker érted.. egyrészt.. elmondani nem tudom, hogy ez alatt a lassan 7 év alatt szakmailag, emberileg, barátilag mennyi mindent köszönhetek oda, de másrészt meg: ja persze, tök romantikus meg szép elképzelés, hogy itt aztán most pusztán az önzetlen segíteni akarásból tettem bele ezt a napot. De lássuk már, hogy mekkora lehetőség az, hogy valakit elvisznek horgászni, amikor épp azt tervezi, hogy ki akarja váltani a horgászengedélyét, de abban se biztos, hogy eleve megvan hozzá az alapvető készsége, hogy horgásszon.. (pár nap alvás után ezt a mondatot majd átírom valami magyarabbra és értelmesebbre 😀 ) És nem is azt mondom, hogy ha meglesz az engedélyem, akkor aztán majd annyi kapás lesz, hogy halasboltot nyitok, de asszem, most legalább abban megbizonyosodtam, hogy – remélhetőleg – éhenhalni nem fogok 🙂 Rengeteget tanultam!! Főleg magamról. Haver, én köszi!